Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit jelent az, hogy fogeltávol...

Mit jelent az, hogy fogeltávolítás feltárással?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 13:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Az jelenti a feltárást, hogy az ember ínyét szétbarmolják? Teljesen szét van vágva az ínyem a gyökeréig, és fáj a mellette lévő egészséges fogam is, napi 3 Cataflamot szedek, elviselhetetlenül fáj. Lesz még valaha szép íve az ínyemnek? Meg nem kellett volna erről tájékoztatniuk?
2010. febr. 25. 13:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem varrták össze? Lúzerek
2010. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ez volt az első ilyen élményem, remélem az utolsó is. Kérdeztem, hogy mit fognak csinálni, erre azt mondta az orvos, hogy üljek le, feszegetést fogok érezni. Aztán már nyomultak is a számba ketten. Végén bebasztak egy tampont, mondták, hogy 20 perc múlva kivehetem, aztán "adios, küldjedb*zdmeg a következőt". És csak itthon vettem észre, hogy néz ki.
2010. febr. 25. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé szétbarmolják az ínyedet, nekem is nagyon csúnya volt foghúzás után, illetve fájt a mellette lévő fog.

Azt tudod tenni, hogy vársz. Nekem még segített a corsodyl öblögető, de csak nagyon óvatosan használd.

2010. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben szólhatnának az embernek, hogy ez és ez van. Meg én ezzel az egész foghúzásos dologgal nem voltam képben, a fogorvos például nem is említette, hogy van olyan lehetőség, hogy a foghúzás után egyből beépítenek egy implantátumot. Most akkor várjam meg, amíg teljesen begyógyul, hogy utána újra szétb*sszák?
2010. febr. 25. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ültettek be rögtön implantátumot akkor min. 4 hónapig kell várnod. Nem tudom, hogy implantátumnál szétbarmolják-e az ínyed avagy sem.
2010. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hol volt ez?

Meliyk fogaddal csinálták?

2014. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik fogad volt?

Menj vissza/ Össze kéne varr(at)ni

2014. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 #8

4 évvel utána? :D

2023. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!