Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fáj a fogtömésem?

Mitől fáj a fogtömésem?

Figyelt kérdés
Már régen tömték (kb. 2 éve) és eddig semmi baj nem volt vele. Most hirtelen elkezdett fájni és már 2 napja nem hagyja abba :/ Mi lehet a baja? El fog múlni vagy menjek vele orvoshoz?

2015. máj. 24. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ideggyulladás lépett fel.
2015. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha gyökérkezelt, akkor nem ölték ki az összes ideget a fogban.

Menj el fogorvoshoz.

2015. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet alászuvasodott, nem fog elmúlni, menj el fogorvoshoz minél előbb.
2015. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Az a baj, hogy elutazok és 2 hétig biztos nem tudok fogorvoshoz menni. :/

Azt elfelejtettem írni, hogy előző este nagyon rosszul aludtam. Reggelre fájt a torkom, fojt az orrom és kicsit szédültem is. Nem tudom van e összefüggés de ha van akkor kérlek írjátok le azt is. :)

2015. máj. 24. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha felső fog, akkor fájhat a náthától is, ha előtör a náthád, akkor ez a fogfájás általában elmúlik.

Ha viszont a fogad fáj, és egyre jobban, akkor azt nem szabad húzni 2 hétig, mert egyre jobban begyullad, feldagadhat és nagyon erős fájdalom úgyis fogorvoshoz visz, jobb lenne előtte megnézetni.

2015. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mind nagyon hasznos volt!!! :) Egy utolsó kérdésem lenne... :) Mostanra (szinte) teljesen elmúlt a fájás. A fájós fogamhoz nagyon közel kinőtt egy kicsi, fehér valami. Hasonlít egy kicsi pattanáshoz csak az ínyemen van. Nem fáj, de érzem, hogy ott van. Amióta észrevettem ezt azóta egyre kevésbé fáj a fogam. Szintén nembiztos, hogy van összefüggés de hátha..:)
2015. máj. 24. 19:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és igen, felső fog.
2015. máj. 24. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, 1 hét múlva úgy begyulladt, hogy a fejem vertem a falba.


Egy tályog keletkezett ott nekem, tele lett gennyel, többször beleszúrtak!!! érzéstelenítő mellett is úgy fájt, mint akinek felvágnák a hasát, aztán nem ürült ki a genny, félő olt, hogy arc üreg gyulladást kapok így fel vágták és már be "volt tokosodva" a fogorvosom szerint, végül gyökérkezelés is lett.


Menj el, ezt a fájdalmat nem kívánom senkinek!

2015. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!