Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha rettenetesen fáj a fogam...

Ha rettenetesen fáj a fogam és holnap kiidegelik, akkor az jobban fog fog fájni?

Figyelt kérdés
nagyon nahynagyon félek, egyszerűen borzalmas a fájdalom.

2015. máj. 25. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Utána minden rendben lesz.
2015. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jézusom...
2015. máj. 25. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne felj,elvileg tobb ulesben vegzik, es nem faj, max. kisse kellemetlen, erzestelenitik elotte.
2015. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj gondolom be van gyulladva. Mivel a gyulladt fog érzékenyebb, így mindenképpen adnak érzéstelenítőt, szóval nem fog fájni. Nekem 2 ülésben végezték, először kiirtották az ideget és valami idegölő anyagot tettek bele, ezt ideiglenesen betömték. Napok, vagy hetek múltán már nem emlékszem egy második alkalommal fejezték véglegesen be. Sohasem fájt közben és utána egyértelműen megkönnyebbültem.
2015. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ezzel kapcsolatban rossz emlékeim vannak. Ne érts félre, nem ijesztgetni akarlak, nem azért mert fájt, hanem mert 2 éven keresztül havonta jártam a dokihoz, mert csak 15 voltam, és a fog még nem csontosodott be, és nagyon vérzett. Egyébként érzéstelenítőt kaptam, nem fájt egyáltalán. Utána meg pláne. Mint ahogy a neve is mondja, kiidegelik. Az, amiért fáj, az az ideg (mivel attól érzel fizikai fájdalmat) szépen kimarják, vagy mit csinálnak vele (nem fáj), és lévén hogy nem lessz benne ideg, nem fogod érezni, hogy fájna.
2015. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!