Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fogamból letörede...

Gyökérkezelt fogamból letöredeznek darabok, szájsebészeti úton kéne eltávolítani, de sztk-s rendelőben biztos nem szeretném ezt elvégeztetni. Hol van Budapesten nem túl drága, jól dolgozó szájsebész?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az SZTK-ban nagyon ügyesek a szájsebészek. Úgy gondolom a legtöbb helyen azok, mivel ők csak ezzel foglalkoznak és már nagyon belejöttek.
2015. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyum is most volt SZTK-ban szájsebészeten, egy hete szenved a fájdalomtól foghúzás után és semmi használhatót nem mondanak neki, szóval én inkább fizetek... :D
2015. máj. 27. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Siklós Dental, dr. Kozik Balázs :-) Profi! Nézd meg a honlapjukat, nem tudom Neked mi a drága. Mióta hozzá betettem a lábam, nincs félelmem, nem fáj a kezelés se, utána se, akár húz, akár műt, ha jót keresel merem ajánlani!
2015. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, hogy engem a magán küldött el az sztk-ba (Ùjpest) és fizettem is érte emiatt, pedig oda tartoztam.
2015. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha időben elmész, akkor nem kell eltávolítani. Raknak bele csapot, és arra koronát, és nem lesz vele gond. SZTK-s orvos is ugyanúgy megcsinálja, és garanciásan, nem kell tőle félni.
2015. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam már, és azt mondták muszáj kihúzni, csak eddig nem akartam mert mégis elveszítem egy fogamat, nem nő utána új sajnos, de most már rászántam magam. Köszönöm a segítséget! :)
2015. máj. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!