Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 9 hetes terhes vagyok. A...

9 hetes terhes vagyok. A védönő azt mondta, hogy a 11 hetes Uh elött menjek el fogorvoshoz. Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Van 3 rossz fogam,az egyik húzásra érett sajnos.Barátnöm aki hamarosan szül,azt mondja,hogy most még nem fogja bántani,csak beleírja a kiskönyvembe,mert 5-6 hónapos koromig nem kaphatok érzéstelenítőt.Igaz?
2010. febr. 26. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy meglepően gyakori a fogászati okokra visszavezethető vetélések száma, ezért nagyon fontos fogorvoshoz menni és bármit is csinál majd, a baba érdekében bízz benne.

Egyébként még az sem biztos, hogy ki kell húzni azt a fogat. Majd a doki eldönti. Természetesen érzéstelenítő nélkül nem fog fogat húzni, ebben biztos lehetsz.

2010. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem hallottam még olyan h nem adhat 6 hós kor előtt érzéstelenítőt. Mikor az első fiamat vártam alig voltam 3-4 hós terhes mikor fogorvoshoz mentem és kaptam érzéstelenítőt. Direkt megkérdeztem azt monsta hogy simán lehet. Most is voltam a héten épp a második babámat várom, és most is kaptam. Egy szóval nem kérdezte a doki h mennyi idős terhes vcagyok. Érzéstelenített is, mert kellett. Lehet ez is orvosonkánt változik. Lásd Czeizel Endre szerint minden kismama ehet gyógyszert, meg oltás meg minden, mégis sok orvos nem meri osztani ezt a véleméynt, és nem biztos hogy nem értenek egyet, csak lehet, hogy nem mernek kockázatot vállalni.
2010. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!