Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kikezdte a szájpadlásomat vmi...

Kikezdte a szájpadlásomat vmi sós étel. Nem akar múlni. Hogy kezelhetem, esetleg házilag?

Figyelt kérdés
Annyira fáj már enni sem tudok. Lehet h nem sós étel volt az oka, hanem pálinkával öblögettem mert volt egy fájós fogam, és fájdalomcsillapítót nem használhatok mert kismama vagyok. Járok most fogorvoshoz, de van egy kisfiam is aki miatt nem tok minden 2.ik nap fogdokihoz menni. Szóval lehet h az marta ki épp a metsző fog mögött. Mit tegyek? Lehet ecsetelni valamivel? És recept nélküli dologgal is, hétvégén mit adnak vajon a gyógyszertárba erre? És mennyiért?
2010. febr. 27. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem forró ételtől volt ilyen, pár napig fájt aztán hirtelen elmúlt. a szájüregen belül dolgok hamar múlnak. ha a fogorvos nem mondott semmit, hogy ez pl veszélyes lenne akkor ne aggódj szerintem.. mert csak feleslegesen tömnél magadba vmi készítményt ami terhesen nem hiszem hogy túl jó.
2010. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utána jött ki hogy a fogorvos látta és már 3 napja nem szűnik.. :((
2010. febr. 27. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 hétig volt meg, elég kellemetlen, nem is enyhült, aztán elmúlt 1 éjszaka alatt hirtelen. Gyógyszertárban rákérdezhetsz, hogy van e erre valami készítmény amit terhesen is lehet szedni, ott biztos tudnak segíteni. én is szívesebben járok gyógyszertárba mint orvoshoz, mert vény nélküli természetes eredetű készítményeket jobban szeretem. ha hétfőig meg nem múlik el akkor lehet hogy meg kellene látogatni a fogorvost.. de szerintem ne aggódj :) magától is elmúlik biztosan.
2010. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!