Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog jobboldalt...

Twoa. kérdése:

Bölcsességfog jobboldalt felül ferdén nőtt ki. Kihuzassam vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem lyukas csak ha joboldalt rakom az álkapcsom akkor belekoccan az egyik örlő részébe,néha idegesit.Voltam fogorvosnál megnézte.Azt felelte: Ezt kihúzni?Majd végül belement jó kihúzzuk.Kedden kell mennem vele.Nem tudom érdemes lenne e kihúzni?Nem kezdenek el szuvasodni tőle a többi fogam ha kihúzzák?Válaszotokat előre is köszönöm!

#bölcsességfog #Bölcsesség fog húzás
2015. jún. 7. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul nőtt fogak zavaróak, főleg, ha a bölcsességfog akkor ki lehet húzni, meg alapból is ki szokták, főleg, ha szúvas.
2015. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szuvas egyáltalán.Érdekes mert az alsók szuvasodtak inkább.De azok be lettek tömve.A felső zavar leginkább.De most ott tartok hogy egyenlőre nem huzatom ki mert fel idegesitettem magam a dolgon.Van más fogam is amit csinálni kell.Kettőt egyszerre nem merem beválalni ilyen lelki állapotba..
2015. jún. 8. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz semmilyen problémát, nem szuvas és nem nyomja az előtte lévő fogat, akkor nem muszáj kihúzni. Nekem is ferdén nőttek ki a bölcsességfogaim és először nagyon furcsa volt, mostanra viszont megszoktam és egyáltalán nem zavar.
2015. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem szuvas.Csak a pofazacskóm felé nőtt ferdén.Nem nyomja a többi fogat.Közben kiderült hogy az előte lévő fogam miatt éreztem hogy fáj.Az szuvasodott ki a hézagba.Ezért nem is látszott rajta semmi.
2015. jún. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!