Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most jön a bölcsességfogam....

Most jön a bölcsességfogam. Normális, hogy éjszaka vérzett ott hátul az ínyem?

Figyelt kérdés

19 vagyok, már fél éve "bújogatnak" elő, lassacskán már látszik is a tetejük. Ma reggel arra ébredtem, hogy tiszta alvadt vér volt belül a szám, és amikor megmostam a fogamat, láttam, hogy hátul, az iny vérzik(szivárgott belőle). Kiöblítettem, és elállt.


Veletek fordult már elő ilyesmi? Normális dolog ez?

(egyébként ilyen még sosem történt, a fogaim jók, az ínyem tök normális)


2010. febr. 28. 11:22
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Ne ijedj meg, tényleg sok baj szokott lenni a bölcsességfogakkal. A szájhigiénia megtartása mellett várj még egy kicsit türelemmel, ha kell fordulj fogorvoshoz, aki szakszerűen megvizsgálja.
2010. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, és igen, velem is előfordult. Viszont tényleg érdemes lenne megmutatni szájsebésznek, mert lehet, hogy érdemes kikapni őket, ha rossz helyzetben vannak vagy nincs elég helyük kibíjni, esetleg a velük szemben lévő bölcsességfoggal vannak hasonló gondok (nyilván csak akkor működik egy fog, ha vele szemben is van valami).
2010. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, és szerintem örülj, hogy ez akkor volt, amikor aludtál. Én 20 voltam, hogy a bal alsó ki akart jönni, és piszokul fájt. Már jegeltem meg minden, amikor egyszer ilyen véres-sós ízt éreztem, és véget ért a fájdalom. A többi mondjuk nem fájt, de lehet én is aludtam akkor :)
2010. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, egy kicsit megnyugodtam :) Amúgy nincs gond velük, nem fájnak, amennyire látom, nem szuvasak... ha nagy gáz lesz, úgyis elmegyek dokihoz. Köszi a válaszokat!
2010. febr. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!