Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsességfogam, és...

Nő a bölcsességfogam, és nagyon lüktet a fejem, vagy nemtudom mim . Nagyonfáj. Mittegyek?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a cataflan segít a fájdalmat csillapítani. És mielőbb menj fogorvoshoz!
2011. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látod a tükörből, hogy jön? Piros az ínyed hátul, mintha gyulladásban lenne. Én négy napig erős fájdalomcsillapítókkal küzdöttem éjjel-nappal, hogy már csak átszakítja a fogacska az ínyt végre, mert az fáj. Végül az ötödik napon már elfáradtam a fájdalomban, és az első fogászati ügyeleten felvágták az ínyem, ez nem fájt, mert kaptam érzéstelenítőt, és utána úgy megkönnyebbültem, hogy tizenkét órát aludtam egyfolytában, mondom, előtte már négy napig küzdöttem. Várj, amig birod, hátha áttöri magától. Kitartás, nagyon rossz, én tudom.
2011. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj le a közeli gyógyszertárba amíg nyitva van, biztosan ajánlanak valamit ami jó ha nő a fogad, ameddig jó lesz amíg időpontot nem kapsz a fogorvostól.
2011. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszú nap volt, bocsi, hogy nem tudok írni... Szégyen:/
2011. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
menj el minél hamarabb szájsebészetre mert előre tolja a fogaid ha nem tud kijönni és ha előre tolja őket akkor elmozdulnak aminek az lesz a következménye, hogy begyulladnak a metszőfogaid gyökerei, én így jártam és mind a 4 fogam kiidegelték, na ez fájt rendesen. a mai napig bánom, hogy nem mentem el hamarabb orvoshoz és húzattam ki a bölcsesség fogam.
2011. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!