Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két alsó fogam szokott fájni,...

Két alsó fogam szokott fájni, ha eszek vagy akkor ha hozzáérek. Voltam fogorvosnál de azt mondta hogy nem lyukasak. Mi lehet az oka? Esetleg nyirokcsomó gyulladás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csinált röntgent?
2015. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen röntgent kellett vna csinálni, lehet be van gyulladva (pl a gyökércsatorna) és azért fáj.
2015. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben voltam lent a háziorvosomnál ő azt mondta hogy a fogínyem van begyulladva és azt mondta hogy használjak tantum verdét
2015. jún. 12. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
És ezt a fogorvos nem látta? Na gratulálok neki, a helyzet magaslatán van.
2015. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Jah, ezt a fogorvosnak simán látnia kéne...

Nekem is volt (meg néha még van) fogínygyulladásom, de nekem nem fájt a fogam, csak az ínyem fájt és vérzett fogmosáskor.

Szerintem inkább Parodontax-ot kéne gasználni rá, az nagyon jó, bár az íze borzalom. :)

2015. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy másik fogorvoshoz. Ahogy az előzőek írják röntgen kellene és ha abból is az jön ki hogy nincs a foggal gond, az ínyproblémát észre kellett volna vennie.
2015. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!