Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális ha (mai) tömés...

Az normális ha (mai) tömés után nagyon érzékeny a fogam (a hidegre és a melegre)?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy az mennyire normális ha a fogam (nagyon) érzékeny a hidegre (pl inni) és a melegre (leves) meg arra ha a számon veszek levegöt?! Ma reggel 8 kor tömtek be a felsö (hatso) fogam és most este 8 óra van, nem kellett volna ennek már elmúlnia? A múlt héten is tömtek be fogamat alul (hatul) de azzal semmi ilyen problemam nem volt, most viszont ez eleg kellemetlen erzes hogy a szamat se tudom kinyitni mert egy apró levegö is "fáj"...

Menjek vissza a fogorvoshoz, vagy ez elfog mulni?



2015. jún. 12. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj még 2 napot,ha nem lesz jobb vissza kell menni . Mély,nagy töméseknél előfordul,hogy a lyúk már túl nagy volt,és gyökérkezelni kell .
2015. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ !
2015. jún. 12. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Egyébként nekem úgy szokott lenni,hogy még aznap fájdogál mikor kimegy az érzéstelenítő,volt hogy 4et tömtek egymás mellett,akkor én is azt hittem valami probléma lesz,annyira fájt aznap . Másnap felkeltem és semmi .


De a hideg-melegre fájdalom nem sejtet sok jót sajnos,valószinüleg a tömés már piszkálja az ideget .Jártam én is így,visszamentem és gyökérkezelték,azóta semmi gond nincs vele de le is kopogom.:)

2015. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!