Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Több napja tartó ínygyulladásn...

Több napja tartó ínygyulladásnál, arcfájdalomnál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Úgy látom a bölcsességfogam hátul jön ki és az nyom mindent,kicsit a torkom is fáj tőle. Mit tudok csinálni? Volt egy nap amikor nagyon nehezen tudtam enni is mert úgy fájt a szám, de mostanra már csak begyulladt állapot van.

2015. jún. 26. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogorvos vagy szájöblögető (Corsodyl vagy Cholhexamed)
2015. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De amíg nem nő teljesen ki addig nem is lehet hozzányúlni nem? strepsils, suspensio terpini pl. jó?
2015. jún. 26. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz, meg kell röntgenezni, hogy nincs-e gyulladásban a fog. Ha csak az íny, akkor azon is lehet segíteni.

Addig is öblögess Phlogosol, sós víz is jó, suspensio terpini az egy köhögéscsillapító, nem öblögetésre való.

2015. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom de az torokra jó szokott lenni. Most már csak hétfőn tudok elmenni orvoshoz sajna. remélem hétvégére kicsit jobb lesz.
2015. jún. 26. 14:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár eléggé konstansnak tűnik a gyulladás. tegnap nem mentem el háziorvoshoz lehet kellett volna.. már 4 napja kb. ilyen.
2015. jún. 26. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet!!!!
2015. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lívia1983 válasza:
Én éveken át szenvedtem krónikus fogínygyulladástól,mire most jöttem rá mitöl!Kijött rendesen az egyik bölcsességfogam,a fogorvos meg a gyulladással volt elfoglalva csak.Azt mondta,a fogtorlódásom is a gyulladástól van.Holott kinnt van a bölcsességfogam,arra meg nem szólt semmit.Azért morgott nekem,hogy nem tartottam be a szájhigiéniát,pedig kezelhettem mindenféle speciális gyulladáscsökkentövel,évekig nem múlt el.Aztán mielőtt az első bölcsességfog kinőtt volna, arra figyeltem fel, hogy egyik pillanatról a másikra az egész fogsorom eldeformálódott,az összes fogam előredölt!Magam jöttem rá,miért.A fogorvos nem.Még röntgenre sem küldött el!Ennyit a körzeti fogorvosról!
2016. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És aztán most mi lett a fogaiddal?
2016. jún. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!