Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos előtt a nyugtató...

A fogorvos előtt a nyugtató segítene abban, hogy ne féljek vagy pánikoljak mielőtt a fogorvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
Sürgősen elkellene mennem,de eddig még nem tudtam rávenni magam és a fogaim fokozatosan mennek tönkre,tudom,hogy elkell mennem,de mégsem megy.

2015. jún. 27. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mélységesen megértelek :( Hasonló cipőben károk, mint te.

Házi orvossal beszéljm vagy ha van otthon nyugtatód, akkor említsed meg a fogorvosnak, hogy mit szedtél.


Amúgy nekem a fogorvos tanácsolta annó, ha ennyire parázok, vegyek be nyugtatót.

2015. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Fejben dől el! Addig legyél túl, rajta amíg tudnak segíteni, utólag drága mulatság a fogpótlás!

Ha komolyabb dologról van, szó úgy is kapsz érzéstelenítőt és semmit nem fogsz érezni, a fúró hangját meg idővel megszokja az ember. Én sem szívesen járok fogorvoshoz, de az elmúlt hónapban volt tömés, foghúzás, szájsebészet bölcsességfog eltávolítás végett, szóval nem egyszerű, de valamit valamiért, ez lebegjen neked is a szemed előtt.

2015. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak,segített a nyugtató,megtudtál nyugodni tőle,valamilyen erőset kell venni vagy elég egy gyenge nyugtató?
2015. jún. 28. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 mg Rivotril segített, de még úgy is féltem, de legalább nem menekültem el injekció után, mint máskor :)
2015. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!