Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyjából mennyi lesz az ára?...

Nagyjából mennyi lesz az ára? (fogászat)

Figyelt kérdés

A következő szájsebészeti beavatkozás lesz.

Foghiány miatt az állkapocs megsüllyedt, ezért az állkapocscsontból csiszolni kell, majd beültetik a csavart fognak a rögzítőrészét.( implantátum fog) 2db-ot.(4 fog beültetésről van szó) Maszeknál lesz megcsinálva. Már le van beszélve, de még nem kaptam árajánlatot. (azt várom) Aki volt már hasonló műtéten az mennyit fizetett? (csak, hogy ne ájuljak el ha túl magas összeget mond) Én olyan 300-500 ezer forintra tippelek.


2015. júl. 1. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesóm barátjának törtek le és ki fogai, egy autóbalesetben, ő 100e ftot hagyott ott, de nemtudom hogy maszeknál volt-e és, hogy hány a csavaros foga , és hány volt ami 'csak' letört. 4-5foga minimum sérült.
2015. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen implantátum ára meghaladja a 100 e-t. Úgyhogy a félmillió megül valahol.
2015. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a sima "gagyi" mini implant a 100.000,- és az neked 4-5 éven belül elsüpped (épp ezért nem is javasolja az fogorvosi kamara sem) .., ezrét majd a mini implantátum kiszedetéséért is fogsz fizetni majd és újra kezdheted, csak akkor lesz már annyi tapasztalatod, hogy minimum "a normál" csontosodásra képes implantátumok közül válassz, ami 200.000 -től indul semmi extrával és itt már lesz gyógyulási idő 6 hónap, amíg a mini implantnál helyi érzéstelenítésben berakják reggel, délben meg már ehetsz is vele. szóval a kettő között HATALMAS a KÜLÖNBSÉG!

Konkrétan itt ha gagyi mini implantosan csinálják az 350 körül lesz és az neked aktív használat mellett, ahogy írtam is 4-5 évet fog kibírni (a tapasztalatok alapján).

2015. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

" amíg a mini implantnál helyi érzéstelenítésben berakják reggel, délben meg már ehetsz is vele"


Ez biztos nem lesz, mert az állkapocs deformálása miatt az állkapocsból csiszolni kell, és pótolni valami anyaggal amibe majd rögzítik a csavarokat. A műtét menete már meg lett beszélve. Olyan 1 órás műtét lesz, és 6-7 hónap múlva teszik csak be a fogat. Amikor azt írtam, hogy 300-500 ezer forintra tippelek, akkor csak a műtét árára gondoltam. A fogbeültetés később lesz, nyilván annak külön ára lesz.

Lehet nem fejeztem ki jól magam. A kérdésem, hogy maga a műtét mennyi lesz. Még mindig várom a fogorvos ár ajánlatát.

2015. júl. 1. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!