Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajakpiercing készülte után...

Mandy1408 kérdése:

Ajakpiercing készülte után 3+évvel kieshet a fog?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, hogy fémallergia következtében kieshet a fog piercing betételt követően. Én több mint három éve csináltam az ajakpiercingem. A fogaim előtte is sajogtak olykor, mi több, kissé arrébb is vándorolgattak kicsit, némileg elvékonyodott az íny, de ennyi. Fogorvosnál is voltam (nem sztk!), mert szerintem mozognak, de azt mondja, csak képzelődök. De ha eddig nem esett ki fog ettől, eztán sem fog, nemde?

2015. júl. 1. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ne használj fém talpas szárú ékszert, hanem szilikont, és nem lesz baj. A fém szétvághatja az ínyt idő elteltével (kikoptatja) és igen, kieshet tőle a fog. De a szilikon talpas ékszer esetén semmi gond. (mármint állandó viselésre, időszakosan bármit bele lehet tenni)
2015. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyetlen egyet találtam, ami nem néz ki szarul, az sem rendelhető: [link]

És különben is csak egy, számomra értelmezhetetlen méretben lenne rendelhető....

Roppant érdekes, hogy a piercingellenes magánfogorvos ezt nem mondta nekem... csak azzal ijesztgetett, hogy elrákosodik a szám.

Különben a három és fél év alatt hogyhogy csak most jelentkezik ez? Azt gondolom, picit be van gyulladva, mert érzékeny, és ezért zavarhatja a pc, ami amúgyis egy picit hosszabb a kelleténél. Ez is megfordult a fejemben, hogy csak pár milivel kisebbet kéne vennem...

2015. júl. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!