Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » FOGSZABÁLYZÓ! Ha nem a fogkihú...

FOGSZABÁLYZÓ! Ha nem a fogkihúzós módszert, hanem a tágítós módszert választom akkor az mennyi ideig fog tartani? És várok tapasztalatokat, a fogszabályzásról.

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek tágítós volt. Rettenetesen fájt neki, több hónapig a szájpadlását tördelték, hogy aztán újra összeforrjon. Sokat sírt akkoriban, föleg mert 10 évig fogszabályozták.

Nekem 4 fogamat húzták ki (apámtól örököltem óriási gyökere lófogakat) és nagyon megérte!! Érzéstelenítő miatt csak 1-et éreztem picit, jól megszenvedett vele a sebész, ugyanis annak már szétvált gyökerei voltak. De az a pár mp szúrás (nem tudom neked milyen a fogad, valószínuleg semmit sem éreznél, mint én a többi 3-nál) semmi az ő 1/2 évi szenvedéséhez képest (már amit az eltöréssel töltött). Szóval ha teheted inkább a húzást válaszd!!! Megéri!!!

2015. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi. :) És hány éves vagy? Meddig hordtál fogszabit?
2015. júl. 1. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Kivehetős éjszakai semmit nem ér ezer évig kéne hordani.nekem ragasztott volt 1,5 évig es helyrehozta csak az volt a baj hogy nem engedtem előtte 2 fogam kihuzni.ergo kb 3-4 év alatt visszament...bar talan nem olyan durva mint volt de sajna kárba ment a szabalyzas igy.
2015. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uh....esetleg valaki meg tudja irni hogy mennyire faj a fog fogszabi felrakasa utan ill hogy mit lehet enni?
2015. júl. 1. 23:52
 5/6 anonim válasza:
Nekem 3hónapja van szájtágítóm ès szerintem egyaltalan nem vèszes,májusba tettèk fel,ès szeptemberbe kapok állandót.Nekem csak a legelso nap fájt egy kicsit,de utána már èszre sem vettem hogy a számban van.Szerintem megèri ez a pár hónap "szenvedès",inkább mint hogy jó fogadtól válj meg
2015. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi. :)
2015. júl. 9. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!