Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire ciki sírni a fogorvos...

Mennyire ciki sírni a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Holnap megyek kihúzatni a bölcsességfogam... Pár hónapja húzták ki az egyiket, ez volt az első ilyen "élményem". Már akkor mondta a doki, hogy ki kell húzni a másikat is, természetesen én halogattam amíg meg nem fájdult az is. A múltkor a húzás szóra elkezdtem remegni, elfehéredtem, sírtam, de olyan görcsösen, hogy kb. nem tudtam abba hagyni. Feltettem neki pár kérdést, hogy ez hogy zajlik, és a végén mondta, hogy ő nem ér rá, döntsem el, hogy írjon fel fájdalomcsillapítót, és visszajövök, vagy húzza ki most. Természetesen ha már ott vagyok nem megyek haza fájó foggal. Ráadásul rátett a dologra, hogy előttünk egy idősebb úr jött ki, akinek konkrétan az állán folyt a vér... Gondolhatjátok, mennyi erőt öntött belém... Érzéstelenítő után mondjuk csak fél perc volt, amíg kikapta, szerencsére egyben. De az a hang meg az az érzés ahogy feszít ahogy húzza, ha rá gondolok, most is rámjön a sírhatnék. Ez biztos nem normális dolog, de tényleg nagyon rettegek attól az érzéstől. Főleg hazafele gyalog jöttünk, és attól, ami a vért itatta öklendeztem végig, hát az is egy élmény volt, de legalább tartanék már ott. Amúgy 21 éves vagyok, szerintetek nagyon gáz, ha megint elsírom magam? Egyszerűen nem tehetek róla :(
2015. júl. 1. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem cikibb, mint mikor én gyomortükrözésen fogtam az endoszkópot, és kirántottam a torkomból, amikor lenyomta a doki :D
2015. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ciki, hogy a doki nem tud úgy elérzésteleníteni, hogy ne fájjon.

Nekem is ki kellett húzni a bölcseségfogakat felül és nagyon szépen kiszedte a doki. Kaptam a foghoz érzéstelenítőt és a szájüregbe (van egy pont amitt ha elzsibasztanak, semmit sem érzel).

Menj másik orvoshoz, ez mészáros nem fogorvos..

2015. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Ha ez történne, nem neked lenne ciki! Az a fogorvos, akinek a betege kezelés közben sírva fakad, egy barom! Szerintem is válassz másik orvost.
2015. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!