Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha egy férfi sír? Pl...

Az ciki ha egy férfi sír? Pl azért mert megbántotta a párját valamivel és ő is elkezdett sírni. Ennek hatására a férfi is elkezdett sírni? Ez ciki vagy férfiatlan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Kissé férfiatlan, de cuki is lehet, ha egy szexi pasi teszi. :P
2013. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem férfiatlan. Ez az érzékenység és a szeretet jele. Még jó hogy nem minden férfi kőbunkó.
2013. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez kb ugyanolyan mint a nők akik káromkodnak. Nem tartom férfiatlannak, miért csak a nőknek normális ha sírnak mondjuk mert megvàntak valamit, vagy mert valakiben csalódtak. Normális ember ( nő és férfi egyaránt) ha indokolt sirjon, persze ne bögjön reggeltől estig de 5 perc sírástol nem lesz valaki férfiatlan.
2013. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Volt ilyen barátom, szintén ilyen szituációban sírt. Furcsa volt, de azért nem férfiatlan.Akkor lenne az, ha mindenért sírna.
2013. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Az a férfiatlan, ha minden piti dolgon elkezd sírni. Ha komolyan veszekednek a párjával, baleset történik a családjában, stb. akkor teljesen normális reakció! A férfiak sem kőből vannak...
2013. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút nem férfiatlan.Teljesen természetes.
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Óh, igen, nagyon-nagyon ciki. Mert az a férfias, ha valaki 2 méterről hugyozik a wc-be, verekszik, végigfolyik a sör a hatalmas szakállán, nagyokat fingik, a farkát lóbálva közlekedik a lakásban, veri a szőrös-hájas mellét, zabálva eszik, úgy, hogy a füléig csirkeszaftos, benőtt koszos körmei vannak, büdöset szarik és böfög.


Hülye kérdésre, hülye válasz.

2013. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

A "ciki" nem általános, hanem mindig egy adott fejben megszülető "ítélet".


Én tudok sírni. (Vannak érzéseim.) Akár egy jó, érzelmes filmet is meg tudok könnyezni. (Amúgy férfi vagyok, >40 éves, 182 cm / 120 kg, rövid hajú. Pont az a típus, akiről azt gondolnád, sosem sír.) ;)


Egyébként Nálam ez történik akkor is, ha erősen visszafogom magam, miközben már dolgozik Bennem az adrenalin. Volt olyan "tréfás" eset is, amikor ezt valaki félreértette, és tettleg rám támadt. Nem tudom azóta sem, miért akart kötekedni, utcán volt, egy ismeretlen, részeg férfi. Nagy verést nem kapott, bár a szemtanúk szerint eléggé elbántam vele. Én nem láttam, mert épp nagyon könnyes volt a szemem. :P

2013. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ciki, és nagyon férfiatlan. Ez egy komoly válasz, én el se tudnám képzelni, hogy az én okos, és erős párom, a józan eszével, a tartásával stb. zokogna vagy hüppögne valami lelki dolgon, hát nekem, köszönöm de nem kell. Ezért ő a férfi... legalábbis nekem.
2013. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
10%

szerintem ha egy férfi sír egy ilyen dolog miatt hogy megbántotta a csaját, az már túl érzékeny lelkű.

én 15 éves fiúként se nagyon szoktam már sírni, most meghalt a 7 éves kiskutyám az után sírtam, de amúgy nem igazán szoktam, mikor a bátyámmal vagy valakivel nagyon összeveszek esetleg meg is verjük egymást és mikor mesélem el apámnak vagy valakinek akkor egy nagyon kicsit sírok esetleg de ez már csak nagyon régen fordult elő. de nem igazán szoktam én már sírni nem túl féfias dolog

2013. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!