Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kibírom hétfőig?

Kibírom hétfőig?

Figyelt kérdés
Tehát begyulladt a tömött fogam... Fogorvos meg csak hétfőn van. Enni nem tudok, ha bármi hozzáér, meghalok. Valahogy csak kibírom nem igaz?
2015. júl. 3. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"valahogy csak kibírom nem igaz?" akkor miért tetted fel a kérdést? :DDD

amúgy meg vegyél be cataflamot az segít

2015. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Kibírtam. :D
2015. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és akkor most én vagyok a szar, mert megígértem barátnőmnek, hogy elmegyek vele önkénteskedni, de jött ez a szar fogfájás, és ne haragudjon a világ, de senki ne kívánja már el, hogy egy hetet így kibírjak... könyörgöm az életemért...
2015. júl. 3. 16:28
 4/6 anonim válasza:

Piszkáld ki a tömést (a doki úgy is kiveszi) és akkor lesz egy lyuk, amin ki tud majd folyni a genny, ami majd csökkenti a gyökérben a nyomást, és elmúlik, vagy legalább csökken a fájdalom. Aztán ne csak betömesd, hanem gyökér kezeltesd, vagy húzasd ki...

Mivel begyulladt a gyökér, akkor úgysem fogja a doki azonnal kihúzni / újratömni, csak kifúrja a tömést, majd kivágja a gennygócot és hagyja kiürülni (néhány nap) majd kitakarítja a gyökeret és betömi vagy kihúzza a fogat.

2015. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha kihúzza az első fogam 18 évesen hogy fogok kinézni? Így is elég ronda vagyok...
2015. júl. 4. 12:38
 6/6 anonim válasza:

Ja hogy, elülső fog. Abban az a parás, hogy ha meg is hagyják, csak kitakarítják, évek múlva úgyis kiesik. Le törik majd róla itt-ott, vagy tőből kitörik.

A "hogy fogok így kinézni" elég nyomós érv, hogy még éveket szenvedj.

Mondjuk nekem egy "baleset" oldotta meg ezt a gondot, mikor is 14-15 évesen egy pofára esést követően kitört a szemfogam.


Egyébként pótlást is kérhetsz, csak az olyan 100 ezer környékén van. De legalább nem fogják mások észrevenni.

2015. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!