Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyem rá a pasimat,...

Hogy vegyem rá a pasimat, hogy menjen el fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Az összes foga rohadt neki meg a szája is elviselhetetlenül büdi :(

2015. júl. 5. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hozd fel a fogorvos témát. félsz a fogdokitól voltál e már ilyesmi.

vagy / és beszéld meg h menjen el veled kontrollra és ha már ott van nézzék meg az övét is. ezt csak ott érdemes mondani nehogy ne menjen hogy tudja h övét is megnézik/ csinálják

2015. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem erre tuti rájönne mert már többször is említettem neki, hogy menjen el fogdokihoz
2015. júl. 5. 22:40
 3/19 anonim ***** válasza:
ez azért igen nagyfokú igénytelenségre utal! azért tusolni szokott?! xd
2015. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jujj, szerintem nem fog elmenni. Hány éves?
2015. júl. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem smárolsz vele többet ha nem megy el (bár ha valóban igaz amit írtál, akkor én alapból se szívesen smárolnék vele..).
2015. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki annyira fél a fogdokiktól, hogy inkább elválna minthogy elmenjen :((((
2015. júl. 6. 14:05
 7/19 anonim ***** válasza:
De miért fél??? Annyira sokan hiszik azt, hogy a fogorvosok embereket esznek... Keress neki egy olyan fogászatot, amiről te jó véleménnyel vagy, vagy ha valami ismerős tud ajánlani.... Kísérd el, legyél ott és majd rájön, hogy jó döntés volt elmenni.
2015. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ma mondtam neki, hogy menjen el fogorvoshoz különben elválok tőle erre pofon vágott :(
2015. júl. 7. 21:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van a barátnőmmel, tiszta fekete rohadtak a fogai és egyszerűen nem lehet rávenni hogy elmenjen fogorvoshoz. Szerencsére csak reggel van irtózatos szaga, utána a cigi miatt türhető lesz. Pedig már sokszor mondtam neki.
2015. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy elválsz tőle. Nem a fogorvos miatt, hanem a poffánvágás miatt.

Különben is milyen nyuszi már? Jobbat érdemelsz :)

2015. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!