Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valamelyik nap vettem észre...

Valamelyik nap vettem észre hogy lyuk van az egyik fogamon. Nem fáj szerencsére. Nagyon írtózom a fogorvostól. Nagyon muszály elmenni vagy ennek már mindegy? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon nem szeretnék fogorvoshoz menni :(

17/L



2015. júl. 7. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon muszáj elmenni, ezt még meg lehet menteni, ha nem mész, akkor széttöredezik és szájsebészet lesz a vége. Helyedben már ma elmennék fogorvoshoz.
2015. júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért sem mindegy, mert előbb-utóbb pokolian fog fájni, ha a szuvasodás eléri a dentint. Addig menj, míg nem fáj, és addig nem fog fájni a kezelés sem, mert el fog zsibbadni.
2015. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, hogy egy fiatal 17 éves tini lánynak miért rohadnak már a fogai?! Ennyire nem érdekel téged a saját egészséged? Irány a fogászat!
2015. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rohadnak a fogaim '-'
2015. júl. 7. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a fog nagyon csúnyán lyukas. Ha tegnap mentél volna az is késő lenne. Tehát igen muszáj menni.

Ha szerencséd van most megúszod egy töméssel ha nem gyökérkezelés is lehet belőle.

2015. júl. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Voltál fogorvosnál? Mit csinált a fogaddal? :)
2015. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia képzeld nekem is betömték a fogamat.hát nem egy leány álom,elég régi kérdés de azóta remélem elmentél:D
2016. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!