Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy lyukas fogam és el is...

Van egy lyukas fogam és el is fogunk menni fogidokihoz, de én nagyon félek, hogy nagyon fog fájni, nem először járok fogorvosnál lyukas foggal, de akkor is mivan ha fájni fog?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, akkor pokolian fog fájni és gyökérkezelni kell, ami még rosszabb lesz. Sima tömésnél viszont az injekció a legrosszabb ;) a többi már nem fáj.
2015. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"de akkor is mivan ha fájni fog?" pedig fájni fog! xd
2015. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed utolsó részét én is feltenném neked. Nem lesz semmi bajod, és inkább menj el vele orvoshoz, később csak rosszabb lesz.
2015. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a sprey segítt valamit?
2015. júl. 6. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a Lidocain spray-re gondolsz, segít az is. Igaz valamivel gyengébb a hatása, mint az injekciónak. Én pont ma voltam fogorvosnál, mert be kellett tömni az egyik fogamat és előtte spray-vel lett érzéstelenítve. Nem éreztem belőle semmit, nem fájt. Mondjuk nem nagy lyuk volt rajta. Menjél el vele minél hamarabb a fogorvoshoz és semmi baj nem lesz! :)
2015. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!