Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehérvári fogorvos magánrendel...

Fehérvári fogorvos magánrendelés, hol?

Figyelt kérdés
Hol rendel magánba Dr. Szabó Kornélia fogorvos? (fehérváron)
2015. júl. 8. 12:51
 1/1 anonim válasza:

Régi kérdés,DE!

A Széchenyi 10-ben.


Viszont,ha roma vagy véletlenül se menj hozzá.Engem (félig roma,félig német-magyar) kegyetlen módon lealázott.

Ok nélkül,úgy hogy fizettem !

Gondolom nem akart tovább kezelni és azért,pedig kedves voltam,első alkalommal még ő is,majd másodszorra belekötött a vezetéknevembe,hogy miért pont az..viccelődött,hogy Lakatos vagyok? (Egyébként se nem Lakatos,se nem Kolompár és a külsőmön se látszik,de semmi köze hozzá)

Nem írom ki mi a nevem,de nem érzem olyan szégyennek,neves színészek ,tv bemondók,ügyvédek viselik,nem cserélik le ,elég legyen,hogy így fejezte ki magát ..:

"-Ugye nem roma?-Miért nem a férje nevét használja?

-Mi környékünkön ellentéteket szül ezzel a névvel.

-Ugye nem bántottam meg?"


Ó,dehogy ,csak egy orvos ne legyen rasszista,mert nem úgy szól az eskü.


Nagyot csalódtam.


Remélem olvassa és elszégyellni magát kedves doktornő! :)


Pedig jó sok pénzt hagytam volna még ott,de ezt már egy másik orvos történetéhez írom! :) :)

2017. nov. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!