Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez lehet hogy fogszabályzó...

Ez lehet hogy fogszabályzó gyanús?

Figyelt kérdés

Ezt nem hiszem el hogy a mai napon a születésnapomon vettem észre. hogy a szájpadlásomon kiáll valami.

Anyu megnézte és azt mondta hogy az a szemfogam aminek már 2 éve ki kellet volna esnie.

ÉN rettenetesen félek mert nem szeretnék fogszabályzót kapni mert elegem van belõle egy életre.

(Kisebb koromban volt éjszakai fogszabályzóm és minden éjjel telehánytam a szobám.)



2015. júl. 17. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval egy tejfog? Ha az, akkor nem kell félned, csak kihúzzák.

Ha állandó fog, akkor valószínűleg kapsz egy éjszakai fogszabályzót, hogy még időben rendbe tudják tenni. Vagy az is lehet, hogy megvárják, amíg teljesen kinő és úgy kapsz egy állandó készüléket az első négy fogadra. Ezt majd a fogorvos megmondja.

(boldog születésnapot)

2015. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!