Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után jobban fáj...

Gyökérkezelés után jobban fáj a fogam, mint előtte. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon fájt a fogam, így elmentem vele az ügyeletre (reméltem megúszom azzal, hogy ír fel antibiotikumot, nem így lett). Gyökérkezelést kaptam, nem tett bele tömést, nem írt fel semmi gyulladáscsökkentőt, csak annyit mondott, menjek vissza hétfőn. Ma hajnalban viszont arra keltem, hogy eszméletlenül fáj a fogam, még jobban, mint tegnap! Nem hagy aludni sem. Érdemes lehet visszamenni vele az ügyeletre, vagy szedjem marékszámra a fájdalomcsillapítót?

2015. júl. 18. 06:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ment bele étel ami eltömte? Szívogasd a fogad, hogy tisztuljon és tegyél hideg borogatást az arcodra, ha nem múlik az erős fájdalom, akkor menj vissza az ügyeletre, lehet, hogy antibiotikum is kell.
2015. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!