Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 12x ledobta a fogam a tömést....

12x ledobta a fogam a tömést. Az egyik 8x a többi pedig 2-3-4x. Van koronám is ami 4x leesett. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A fogaim azért vannak kifúrva, mert elvannak gyengülve (valami okból), darabokra hullanak... Állítólag örököltem mamámtól a rossz fogakat... kalcium hiány lehet? a csontjaim nem fájnak, és egyébként mindig egészséges vagyok, csak a fogaim esnek szét. Párnál fehér szuvasodás jött létre, aminek nem örültem, és nem tudom mit tehetnék ellene... fogorvost még nem váltottam, most jött el az a pillanat hogy kell. Tudni illik a szüleim nem engedtek másik fogorvoshoz.. Egyébként 18 vagyok.
2010. márc. 6. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát gondolom valamilyen hiány betegség lehet. Legutolsó esetben szerintem még meg lehet próbálni az implantált fogat, de az nem valami olcsó... Fogorvos nem tanácsolt semmit? Fluorid szedés vagy valami? Mindenképp jó ötlet kikérni egy másik fogorvos véleményét.
2010. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!