Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog feltárásos...

Bölcsességfog feltárásos eltávolítás után meddig lesz bedagadva az arcom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keddeb szedték, kb. 10 oerc volt, eléggé véstek, meg szenvedtek vele, de kijött. Most leginkább egy pocokhoz tudnám hasonlítani magam. Meddig leszek pocok kb?
2015. júl. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak jobbulást szeretnék kívánni!! (Nekem csak simán húzták.)
2015. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm. Igazán jól esett!:)
2015. júl. 29. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 4-5 napig pocokfejed lesz, aztan szep lassan lelohad.
2015. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13.-án operálták fél óra volt az egész,második naptól kezdett és a harmadik nap volt a legjobban megdagadva,de én a műtét másnapján már dolgoztam,igaz takarékos módban(fémesztergályos vagyok)és akkorjában éppen jeget esztergáltam hűtés nélkül :D ,talán a negyedik naptól saccolnám,hogy kissé csökken ,de egy hét kellett,hogy ne legyen feltűnő,emberfüggő az egész,szerintem mindenkinél változó idő kell!

Amúgy ,hogy vagy?Jegeled?

2015. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem ez a 3. nap és hatalmas a fejem, jegelem szinte egész nap. Én tanuló vagyok, szóval gyakorlatilag folyamatosan pihenek mióta kihúzták :). Egyébként nem mondom, hogy nagyon fáj, csak kicsit levert vagyok és kedvtelen. Na meg a varratok... iszonyatosan zavarnak. Már volt egy ilyen műtétem, akkor puhább anyaggal varrtak, most elég kemény és szúr is :/. Nekem sajnos mind a 4 bölcsességfogam ilyen, még kettő hátra van szeptemberre :).
2015. júl. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!