Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utcába ha megyek...

Szentkirályi utcába ha megyek fogfájással, és nem tudom megállapítani, hogy melyik fogam fáj, akkor majd a fogorvostól fognak elküldeni röntgenre? Vagy előszőr a röntgenre kell menni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat lennétek kedvesek írni? Tényleg barbár módon viselkednek, és több órát kell várakozni? A 40-es szám alatt lévő épületbe kell mennem vagy a 48-ba ?

Köszönöm szépen a segítséget előre is .


2015. júl. 29. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem jártam ott, de elmondások alapján rosszabb a híre, mint ami a valóság. Állítólag nagyon jó orvosok vannak és sokan, tehát szerintem nem kell többet várakozni, mint bármelyik sztk-s rendelőben.

Hogy melyik fogad fáj, azt az orvos lehet, hogy kocogtatással és meg tudja állapítani, de ha nem, akkor ő küld röntgenre.

2015. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!