Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivételkor ugyan annyira fáj...

Kivételkor ugyan annyira fáj a rossz fog kihúzása, mint egy teljesen egészségesé?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2015. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészséges fogat nemigen szoktak kihúzni, egyébként kapsz érzéstelenítő injekciót, ami elzsibbaszt, utána max a annak helye érzékeny.
2015. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2: bölcsességfogakat kihúznak sűrűn egészségesen


Kérdező: nekem be volt gyulladva, de nem fájt a húzás.

2015. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A "rossz fog" és a fogmeder, íny állapotától is függ. Ha magad is ki tudnád tépni, mert mozog a fogmederben és az íny sem kapcsolódik már erősen hozzá, akkor szélsőséges esetről van szó, pl. tejfogak esetében.
2015. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Foghuzas egyik esetben sem faj, mert kapsz erzestelenitot (jo fogat amugy sem szokas kihuzni).
2015. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 G' válasza:
Nem. Én most csináltatom a fogaimat, nagyon elhanyagoltam őket és most a komplett fogsoromra koronát fognak rakni de előtte pár fogamat ki kellett húzni mert már menthetetlenek voltak. Volt két fogam aminek a gyökerén már ciszta kezdett kialakulni meg volt olyan is aminek gennyzacskó volt a gyökerén...ezeknél a fogaknál kevésbé hatott az érzéstelenítő és nekem kicsit jobban fájt mint amikor egy egészséges fogamat húzták. Na persze ez függ attól is hogy melyik fogat húzzák meg hogy mennyire egyenesek a gyökerei. Én elég rossz fogakat örököltem, szarul jöttek ki :(
2015. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!