Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Komplikált bölcsességfog...

Komplikált bölcsességfog műtét után hány nappal érezhető a tényleges javulás amikor már a gyógyszerekkel teljesen kézben tartható a dolog?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy het volt mire lelohadt a fejemrol a duzzanat es nem ugy neztem ki mint Misi Mokus.

Jegeltem stb.

2010. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia.köszi a választ.és mekor voltál ugy türhetően?mert a duzzanat nem zavar de az hogy fáj az nagyon.
2010. márc. 7. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Férjemnek egy hete húzták ki a bölcsesség fogát. Itt jajgatott szegény, mire rábírtm venni, hogy szedjen antibiotikumot. Már két nap múlva tudott nevetni is. Ugyanis gennyes volt a töve és be volt gyulladva. Szájsebész műtötte ki neki.
2010. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kicsit kusza volt amit irtál.Műtét után ette az antibiotikumot vagy előtte,és utána huzták ki?

Nekem nem adtak antibiotikumot és marhára fáj.

2010. márc. 7. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elso vagyok.

Elsore nekem nem volt semmi.

A masodik durrant be.

Nagyon bedagadt, ptakokba folyt a konnyem a fajdalomtol, (nem sirtam, hanem jott a konnyem) es lazas voltam.

Bementem az ugyeletre es kertem antibiotikumot.

Egy hibat elkovettem a cataflam mellett szedtem.

Es elkezdtem vert pisilni,szoval azt nem szabad!

Nem emlekszem pontosan mikor lett jobb, de volt par nap.

Termeszetesen az antibiotikum azert segitett.

Es jegeld! En betettem egy iglo spenotot a vagyasztoba, aztan konyharuha, es a buramra. Az segit!

Nem egy elmeny! Jobbulast!

2010. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!