Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés létezik házilag?

Fogfehérítés létezik házilag?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor, hogy lehet megcsinálni? Eléggé el vannak sárgulva a fogaim és ki szeretném fehéríteni őket.
2015. aug. 5. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én is már párszor feltettem ott ezt a kérdést, de nem kaptam még használható megoldást :( kíváncsi vagyok ...
2015. aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Léteznek módszerek, csak azoktól a fogzománc tönkremegy és rövidesen nem lesz fogad.
2015. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

citromlé meg szódabikarbóna, só, banán, fehér körömlakk, eper, tempera, szederszörp, kurkuma meg ilyeneket javasolnak. Szerintem a sima fehér tempera, kihullott fogak helyére orbit white drazsék, skype-oláshoz gyenge kamera ill sötét szoba vagy módosítsd a színbeállításokat.. Facebook-hoz vagy fotókhoz az adobe photoshop-ot ajánlom illetve a személyes kedvencem, ami azonnal használ: festékszóró!! :D Kb ilyen és ehhez hasonló baromságokat javasolnak! Válogass kedvedre!!

(u.i.: az autó karosszéria színjavító ceruza is LIKE)

2015. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xD Tempra, fehér körömlakk :D Te beteg vagy :D
2015. aug. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!