Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A XI. kerületben sztk-ban van...

A XI. kerületben sztk-ban van jó fogorvos? Névvel, esetleg telefonszámmal?

Figyelt kérdés

Csak tömni kellene 1-2 fogamat és már annyi pénzt ott hagytam magán fogorvosnál, hogy úgy gondoltam, hogy kipróbálom az sztk-t. Azt gondolom, hogy az ott dolgozók sem rosszabbak a maszeknál.

köszi előre is a válaszokat


2010. márc. 7. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én XI.kerületi sztk-ban voltam, na de melyik? mert van egy pár, a fehérvári útira gondolsz?
2010. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam.
2010. márc. 8. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, azt hiszem Dr. Kovács Béla a neve, akiról sok jót szoktak mondani, bár én nála nem voltam, így nem tudok róla mit mondani. Akit tuti kerülj el, az Dr. Gunda Erzsébet, had ne részletezzem miért. Van honlapja az SZTK-nak, nézd meg a telefonszámot és kérdezd meg ki mikor lesz felvételes orvos.

Dr. Kovács Béla, Dr. Kovács Tamás, Dr. Régeni Béla talán ők.

2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Voltál fogorvosnál? Kinél? Nekem is aktuális a téma, sajnos, ezért érdeklődöm, kihez lehetne menni, aki normális.
2010. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy csak most válaszolok. Dr Régeni Bélát ajánlom, ha még nem mentél el azóta.
2010. nov. 18. 22:15
 6/6 anonim válasza:

Gunda Erzsébettel kapcsolatban borzasztó tapasztalataim vannak. Csodálkozom, hogy még mindig praktizál, a rossz hírére és a korára való tekintettel.

Egyszer úgy mentem el hozzá időpontra, hogy előtte nem szólt, a fogorvos sztrájk miatt nem fog ellátni. A következő alkalommal, mikor szintén időpontra mentem, azért nem látott el, mert nem volt ott az asszisztense.

Amikor végre ellátott, büdös, cigis kézzel nyúlkált a számban kesztyű nélkül, 32 éves létemre letegezett, a fúrót úgy húzta ki a számból, hogy közben még járt a fúró feje, beleakadt a szakállamba.

Amikor röntgent kért, el kellett mennem a Szent Kristóf szakrendelőbe, ami amúgy is közelebb van hozzám, mint a Gazdagréti tér. Majd mikor a fekete-fehéren kinyomtatott, 1:1 arányú felvételen nem tudta kinézni, hogy mi van a fogammal, belevágott blindre a fúrásba, tömésbe. A tömés végül kiesett, és csak az volt a szerencsém, hogy az SZTK-ban lévő felvételes orvos befejezte, amit ez a hentes elkezdett.

2019. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!