Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a LISTERINE...

Mi a véleményetek a LISTERINE Total Care szájvízről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
En rendszeresen hasznalom. Fogalmam sincs valojaban jo-e, de en szeretem hasznalni mert hinni akarok a hatasossagaban.
2015. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A rossmannba vettem szájvizet (rossmannost) és sokkal tovább tart a mentolos íz, legalábbis nekem. A listerine nem vált be. De lehet, hogy neked jo.
2015. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy patikus elmondta, hogy a Listerine egy tömegszájvíz és a reklám miatt híres. Magyarul semmire sem jó, ha tiszta bacimentes szájat szeretnél vele elérni.
2015. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen márkájú szájvizet javasoltok?
2015. aug. 9. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Ehy normális ínyhez, fogazathoz nem kell szájvíz.

Ha ínygyulladás vagy akármi cholhexamed vagy corsodyl..

2015. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ízesített, de nagyon olcsó és nagyon hatásos szájfertőtlenítő az 1,5%-os hidrogénperoxid. Patikában lehet kapni 3%-osat. Abból kell egy kávéskanálnyit elkeverni egy kávéskanál vízzel, így kapsz 1,5%-os oldatot. Ezt kell 20 másodpercig forgatni a szádban, majd kiköpni. Néhányszor még köp az ember, mert termelődik a nyál, de vízzel már nem szabad öblíteni utána. Fogorvosok is szoktak ezzel fertőtleníteni a szájban. (Igen, a hidrogénperoxid szőkítőszer is...)
2015. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kálmán Ferencné válasza:
Vegyszer! Kémia, ami sokszor többet árt, mint használ.
2015. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyula1.0 ***** válasza:
Begyulladt a fogínyem tőle.
2015. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A foggyulladás mennyi idő múlva múlik el? NEKEM IS BEGYULLADT ÉS KEGYETLENÜL FÁJ!
2015. aug. 16. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!