Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt lehet kiszedn...

Lelkes Tamás kérdése:

Mennyi idő alatt lehet kiszedni a varratokat a fogínyből?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár pillanat alatt kiveszi az orvos :)
2015. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi idő alatt én is! Úgy értem a műtéttől számítva mennyit kell várni amíg ki lehet szedni? Lassan megőrülök a kemény damilszerű varrattól. Már sebes a szám belül és a szájpadlásom is be van duzzadva. 1 hete van bent és még két hét múlva kellene csak visszamennem kiszedésre.
2015. aug. 11. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem kétszer is varrtak foghúzás után és az egyiket 3 a másikat 5 nap után szedték ki.
2015. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyiket 1, a másikat 2 hét után szedték ki.

Szerintem nem véletlenül adtak neked akkorra időpontot, ha előtte kivennéd, szérnyilhatna a seb! De ha ennyire rossz, akkor hívd fel a dokid!

2015. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az időpontot azért kaptam, mert következő napon már utazunk üdülni és előttte pedig a doktor van szabin. A seb egyébként szépen begyógyult, sosem vérzik.

2015. aug. 12. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem foghúzás után 1 héttel szedtek ki 4 db varratot ami közül 3 elszakadt.
2015. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem 1 hét után, kicsit vérezni fog, veszélyes játék
2015. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1,5 héttel a foghúzás után végre kiszedték a varratokat. Tényleg csak pár perc volt az egész és annyira óvatosan csinálták, hogy se vér, se fájdalom nem volt. Hát igen, egy magánklinikán még erre is odafigyelnek...

Az orvos szerint szépen begyógyult a seb, bár betartottam az utasításokat és bioptron lámpával is kezeltem a sebet.

2015. aug. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!