Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan kell ápolni a foghúzás...

Hogyan kell ápolni a foghúzás után lévő varratokat?

Figyelt kérdés
Ma kihúzták a abrátom fogát, és aztán be is varrták a helyét, ilyen még nem volt neki, és a doki sem mondot semmit róla, h most mi is a teendő... vki tudna erről vmi infót írni? nagyon megköszönném...
2011. jún. 30. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi különöset nem kell vele csinálni. Pár napig ne egyen keményebb dolgot, nehogy felsértse, rágjon a másik oldalt, lehetőleg csak tiszta vizet igyon folyadéknak és ennyi. Semmi extra nincs benne.
2011. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, vki tudna oylan oldat linkelni shol ennek utána názhetnék jobban ? mert sehol sem találom :/
2011. jún. 30. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Modnjuk mert nincs, leírtam nagyjából mindent. Nem kell enynire túlreagálni. Nekem konrétan szétvésték az arcom bölcsességfog miatt,e nynit csináltam, semmi bajom nem lett, rendbe is jött szépen. Ha fáj, gyógyszert be kell venni és pihenni.

Ja, az kimaradt, hogy a hirtelen és a megerőltető mozdulatokat is kerülni kell pár napig, de lényegében tényleg ennyi.

2011. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!