Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felszakadt az egyik őrlőfogamn...

Felszakadt az egyik őrlőfogamnál az íny. Begyógyul magától vagy kezelni kell?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, pár éve jött ki a bal alsó 2. őrlőm, de egy darab íny rajta maradt a sarkán amikor kinőtt, ami eléggé zavaró volt (mivel fedte a fogat nem érte el a fogkefe, elég rondán el is szuvasodott). Ma reggel fogmosás közben éreztem hogy egy darabja leszakadt mivel két kis részen tartotta az íny, vérzett és pár órával utána amikor vizsgálgattam, láttam hogy az ínycafat befeketedett (gondolom elhalt), és eléggé fájt is ezért lefertőtlenítettem a kezem és kitéptem (alig éreztem valamit és nem is nagyon vérzett). Most egy pici részen látszik a seb, kell ezzel valamit kezdeni vagy 1-2 nap és regenerálódik?
2015. aug. 12. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél Phlogosol oldatot gyógyszsertárban, ezzel öblögess naponta 3szor, hamarabb begyógyul és a fájdalmat is csökkenti, fertőtlenít.
2015. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!