Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fiúk! A fogszabályzó taszító?

Fiúk! A fogszabályzó taszító?

Figyelt kérdés
Képesek lennétek 1 olyan lánnyal járni, akinek fogszabályzója van? Vagy mit gondoltok a fogszabályzókról? Van, aki csókolózott már fogszabályzóssal?

2015. aug. 14. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem egyaltalan nem zavar, sot, meg pozitivum is
2015. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Barátomnak és nekem is fogszabályzóm van, engem abszolút nem érdekelt rajta, én már akkor kaptam fogszabit mikor együtt voltunk de őt sem zavarja :) Csókolózásnál sincsen semmi probléma vele. Ma már elég menő dolog ez szerintem, ha leszedik akkor meg gyönyörű fogsorod lesz, és irigyelni fognak érte ;)
2015. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még tini vagy, ugye? csináltasd meg, meg fogod bánni, ha nem.

rám még most vár, 28 évesen egy állkapocsműtéttel egybekötve...Kár, hogy nem voltam rajta túl előbb hiúságból, úgyse pasiztam tiniként.

2015. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsivel több mint 2 hete tették fel az állandót felülre. Nagyon féltem tőle, hogy úristen hogyan fogok kinézni, meg tök ronda lesz.. de már megszoktam és azt mondják, hogy illik. Eddig egy embert sem zavart. Lassan már tetszik is. :) Bár a fiúk előtt bizonytalan vagyok vele, meg még nem is smároltam azóta, hogy felkerült.. de az ideiglenes drótom bezavarna. :/ Viszont ha azt leveszik nem olyan sokára, és már csak a fogsz. marad akkor azzal gondolom lehet smárolni. :D 17/L
2015. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet vele smárolni.:3 :DD 17/L
2015. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :D
2015. aug. 15. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok..:) Több vélemény is érdekel..:D
2015. aug. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!