Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteken rakják fel a fogszabá...

Pénteken rakják fel a fogszabályzót (csak felső fogsor) és kissé félek:D mondanátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

1: mennyi ideig fog tartani amíg felragasztják?

2: mennyi ideig nem tudok majd enni (vagy legalább is fájdalmasan) ?

3: Mennyi időnként kell járni húzásra? Nagyon köszi a válaszokat:)



2015. aug. 11. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Kb 1-1,5 óra

2. Ez változó, de szerintem max 1 hét és teljesen fájdalommentes lesz, a harmadik napig lesz a legrosszabb, de fájdalomcsillapítóval simán kibírható. A ragasztás után 1 óráig nekem nem volt szabad enni.

3. 2 hetente, max havonta, ezt majd a dokin elmondja.


Ne félj, nem rossz ez :)

2015. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem pont ma rakták fel, alsó-felső

1. A felrakás olyan 45 perc - 1 óra között volt

2. Enni még tudok, igaz nem a legkellemesebb.. Fájni annyira még nem fáj, dehát majd meglátjuk. Egyedül az idegesít hogy beleakad néha a szám xD

3. Nekem egy hónap múlva kell visszamenni, aztán egy idő után már 2 hónaponként kell (egyik barátnőm mondta, neki nem rég szedték le a nappalit)

2015. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1:max 1 óra

2:nekem is egy pénteki napont tették fel, az vasárnap már a puhábbakat megtudtam enni, hétfön pedig húst ettem...

3: orvostól függ de kb havonta

2015. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1: Nekem a felső ragasztása olyan 35-40 perc között volt

2: ez személyenként változó, nekem például csak az első két napon fájt, és utána néhány napig még érzékeny volt, de összességében hamar megszoktam, csak az első nap nem tudtam enni:D

Lesz alsód is? Mert az kicsit jobban fáj, nekem mondjuk pont tegnap rakták fel, ami több idő is volt egy kicsit, és egyelőre haldoklom a fájdalomtól, de a jövőbeli szép fogsorom képe lebeg a szemem előtt, és kibírom:D

3: 4-5 hetente körülbelül

2015. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors és kielégitő választ:) a felső felragasztása nekem kb 40perc volt és hát persze fura volt de az elején nem fájt :D aztán perce 6-7órával később elkezdett oltárian fájni a két középső fogam... mikor már az az erős fájdalom enyhült másik két fogam kezdett el fájni és ez így ment sorban :D most, 36 órával a ragasztás után semmi nem fáj csak a nyelvem és a belső ajkaim sebesedtek ki :D de ezt túlélem :D


mégegyszer nagyon köszönöm és KITARTÁST!!! <3

2015. aug. 15. 21:48
 6/6 anonim válasza:

1.Nekem 30 perc volt

2.3-5 nap

3.1-1.5hónap

2015. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!