Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csirkemellet ehetek bölcsesség...

Csirkemellet ehetek bölcsességfog műtét után? 16/l

Figyelt kérdés
Ma műtötték ki a bal alsó bölcsességfogamat.Anyukám vett ilyen zacskós rántotthúst,azt ehetek?A prézli gondolom tojásból készült,bár lehet,hogy a bolti nem látott tojást.

2015. aug. 14. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleve a rántott a bunda miatt nem szabad, mert a morzsák ha belekerülnek a sebbe, akkor komoly gyolladás lehet belöle, de ettöl függetlenül is mnütét után pár napig csak kevés fehérjét javasolt fogyasztani, mert akkor jobban gyógyul a seb.
2015. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ennék a helyedben ilyen kemény dolgot. Egyél tojásrántottát, abból le tudsz szakítani apró darabokat és könnyen le tudod nyelni. Nekem 3 hete húztak, és még mindég be van gyulladva a helye, pedig nagyon vigyáztam rá.
2015. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem össze is varrták.Tojást nem lehet enni.
2015. aug. 14. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor egy kis főtt krumplit, teában áztatott kekszet egyél. A tejterméket pár napig kerülni kell.
2015. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!