Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó megváltoztatja...

A fogszabályzó megváltoztatja az arcom?

Figyelt kérdés

szóval már egy ideje majdnem összejött egy fogszabályzó(kb 1 éve), és az akkori doki azt mondta hogy meg fogja változtatni az arcom(már nem tudom megkérdezni mire értette, bonyolult a dolog, a lényeg az, hogy most viszont egy új dokival egyeztetek a fogszabályzóval kapcsolatban, csak neki meg nem merem feltenni ezt a kérdést, mert nem tudom hogy ez tényleg igaz-e. az első dokim eléggé kezdő volt még). már nem emlékszem konkrétan mit mondott, de a lényeg ez volt, és biztos hogy nem arra értette, hogy máshogy fogok kinézni vele, mint nélküle, mert ugye rajta lesz a fogaimon.

van ezzel tapasztalatotok? megváltozott az arcformátok, vagy az állkapcsotok?

mert eléggé kuszán állnak a fogaim, résekkel, és ha ez rendbe jön, akkor ezzel változhat is az arcformám/állkapocsformám?

16


2015. aug. 18. 23:43
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen valtozhat az arcod. Nem ertek hozza de egyik baratnomnek volt es neki megvaltoztatta. De persze ne nagy valtozasra gondolj. :) es ha valtozik akkor is jo iranyba fog. Szoval ne aggodj sztem. :)
2015. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi:)
2015. aug. 18. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!