Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki 17 évesen a fogszabályzó?

Ciki 17 évesen a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
A nagyanyám találta ki ezt az egészet de nekem egyáltalán nincs hozzá kedvem,de már késő mert már folyamatban van a dolog. :/
2015. aug. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, az a fő, hogy a fogaid rendben legyenek; nincs szebb egy csinos, rendezett fogakkal megáldott egyénnél :)

Egyébként nekem még 21 évesen is itt villog a fogszabályzó a fogamon, úgyhogy ne aggódj, ki lehet bírni és a végeredmény nagyon szép lesz, hidd el nekem :)

2015. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de az is zavar,hogy szemüveges vagyok.
2015. aug. 16. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ciki, nekem is van en is 17 vagyok.:) Sot alulra most fogok csak kapni. A szemuveg miatt sem aggodnek, inkabb legyenek rendben a fogaid es ez erdekeljen, ne az, hogy ki mit gondol.
2015. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

17 éves leszek, szemüveges vagyok és fogszabályzós.

Egyáltalán nem bántott a fogszabályzó miatt senki, sőt, nem is nagyon fogja érdekelni az embereket, vagy akit igen, az is szerintem csak jó szándékból fog érdeklődni. Ha meg valaki emiatt bánt, az ennyit is ér.

Szerintem egyáltalán nem ciki ez a párosítás. :)

2015. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. :)
2015. aug. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!