Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog fájdalom ellen tanácsok?...

Fog fájdalom ellen tanácsok? (bővebben)

Figyelt kérdés

Egyik örlőfogamból letört kb 1 hónapja egy darab, ami eddig egyáltalán nem fájt, viszont 1-2 napja elkezdett főként este nagyon fájni. Holnap indulok nyaralni, és ma már nem tudtam egyeztetni a fogorvosommal és időm sincs sajnos rá mert még sok teendőm van.


Miután hazaértem természetesen első dolgom lesz fogdokihoz menni, de addigis tudnátok valamilyen ötleteket adni amikkel enyhíthetem a fogfájást?


Apranax maradt még itthon, mert egyik családtagomnak húzták a bölcsességfogát és arra kapta, az hatott is nekem, viszont nem szeretném végig gyógyszerezni a nyaralást ha esetleg van más házi megoldás


2015. aug. 19. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Jegelni tudod, az segít. Fél órán keresztül megszakításokkal kell jegelni.
2015. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is le volt törve egy darab a fogamból,az első 1-2 nap még aránylag tűrhető volt vele,amikor fájt,jegeltem,Phlogosol nevű öblögetőt használtam,de az 5.napra olyan elviselhetetlen lett a fájdalom,hogy ki kellett húzni a fogam :/
2015. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!