Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Velem vagy a fogkrémmel van a...

Velem vagy a fogkrémmel van a baj?

Figyelt kérdés
Nemrégiben felfigyeltem a tv-ben egy reklámra,ahol a fogak saverózió miatti sérülés hívták fel a figyelmet és rádöbbentem,hogy sajnos én is ebben szenvedek.Pont emiatt megvettem a sensodyne ProNamel fogkrémet,gondolván hogy az majd segít( még ha nem is állítja vissza a fogaim eredeti állapotát,legalább megakadályozza a további károkat). Már az első alkalommal feltűnt,hogy furcsa érzés lesz utána a számban,pontosabban érzékennyé tette a fogaimat: ha hideg vizet ittam,az olyan volt,mintha egy tábla jégkockát akartam volna elmorzsolni.Megijedtem és tüzetesebben átvizsgáltam a dobozt: azt írták,hogy a fogérzékenység valami nagy baj előjele lehet és hogy sürgősen forduljak orvoshoz,de ha nem ezt,hanem egy másik,kisebb fluorid tartalmú fogkrémet használok,akkor nem jelentkeznek a tüneteim.Másnak is volt hasonló tapasztalata,vagy egyedül vagyok ezzel?

2015. aug. 23. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdesedben le is irtad a valaszt: "sürgősen forduljak orvoshoz" ... szoval tedd ezt es kerdezd meg a dokit.
2015. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt is terveztem,itt csak amolyan megnyugtatás félére vágytam,hogy valaki azt mondja :" Igen,menj el a biztonság kedvéért,de nekem is ilyen volt és kiderült,hogy semmi bajom nincs."

Azért köszönöm a választ. :)

2015. aug. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!