Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik faj jobban a fogveses...

Melyik faj jobban a fogveses vagy a foghuzas vagy a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
Gyokerkezelesem volt mar letört kivul az a fogam es ma este nagyon elkezdett fájni valoszinuleg holnap megyek fogorvoshoz mennyire faj a foghuzas? Csak a gyokerkezeleshez tudok hasonlítani nagyon beparaztam

2015. aug. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapsz erzestelenitot!
2015. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A foghúzás konkrétan nem fáj, de utána viszont nekem nagyon fájdalmas volt.
2015. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
A gyökérkezelés a legfájdalmasabb, a foghúzás nem annyira.
2015. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:

Gyökérkezelés elvileg nem fáj. Nekem sosem fájt. Ha neked igen, akkor keress másik dokit. A húzás viszont teljesen más tészta. Igaz, közben az sem fáj, mert kap az ember érzéstelenítőt, de utána...

Egy hétig éltem cataflamon.

A parázáshoz annyit, hogy ugyanannyira fog fájni ha félsz, mintha nem, viszont a félelem tönkreteszi a napodat már előre. :-)

2015. aug. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Gyökérkezelés elvileg nem fáj. Nekem sosem fájt. Ha neked igen, akkor keress másik dokit."


Kösz a tippet, megpróbálom. Érdekes, nekem a foghúzás után max. fél napig sajgott kicsit, utána semmit nem éreztem, pedig gyógyszert se szedtem. Gondolom, egyénfüggő, ki hogy reagál.

2015. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foghúzás nekem soha nem fájt, legfeljebb kellemetlen volt, utána fájt első nap, de gyógyszerre elmúlt, gyökérkezelés elvileg nem fáj, ha nincs begyulladva nagyon és jól elérzéstelenítik, én speciel semmit nem éreztem. Vésés nem lehet kellemes, de az is lehet, hogy gyökérfogóval, emelővel is ki tudják szedni és nem kell vésni, illetve letört fogat is helyre lehet hozni, esetleg csap és korona kell rá.
2015. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki válaszát.
2015. aug. 24. 22:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap megyek fogorvoshoz de azt mondtak h be van gyulladva az inem es az volt fájdalmas. Mé hogy amelyik letört azt gyokerkezeltek es hogy az Elvileg mar nem fájhat
2015. aug. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!