Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfön betömték 2 fogam ebből...

Hétfön betömték 2 fogam ebből az egyik keddre elkezdett fájni azóta is borzalmasan fáj. Az arcom is meg van duzzadva. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Hétfőre kaptam időpontott újra (telefonáltam hogy ilyenkor mi van) felkell tárni gyökér kezelés valószínűleg... A kérdésem az lenne hogyan lehetne ezt kihúzni kibírni még 3 napig mondanom se kell kedd óta talán 12 órát ha aludtam...fájdalomcsíllapítót fogyasztók eddig szedtem aspirin effectett appranaxott illetve ma vettem elvileg erre jó algoflex fortet közben gingiskol illetve svédcseppel öblögettek :(

2015. aug. 6. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Fú te szegény! Nekem az erős algoflex használ, a cataflam meg se kottyan hiába mondják hogy erős. Viszont kérhetnél dalacilt, már rég adniuk kellene maguktól, mert pufi arccal nem is kéne kaparásznia. :( attól elmúlik a duzzanat, de a fájdalom nem. Arra külön kell fcsillapító. Amúgy igen, gyökerezni fogják.
2015. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja! És jegeld. Ne melegítsd még kézzel sem.
2015. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahol azt írják hogy a jég barát valahol hogy ellenség most jó lenne tudni melyik melyik az igaz :((
2015. aug. 6. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
A meleg ilyenkor nagyon jól eshet, de majd elkezd lüktetni és nagyobb lesz. A jég nem engedi annyira tovább a gyulladást. De ha nem akarod jegelni, legalább ne melegítsd. Alvás is a másik oldalon.
2015. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jegelem én azon nem múlik ne múljon csak tényleg több helyen is írták hogy az ellenség ebben az esetben de ha a jég jó akkor teszek rá!
2015. aug. 6. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Kívülről az arcodra rakd ne a fogadra. Nem fog tőle elmúlni, de lassabban fog nőni a duzzanat. Nekem addig hozzá sem nyúlnak amíg a dalacin nem vitte le a gyulladást. Nekem a magándokim mondta többször hogy jó a hideg. Én hiszek neki, mert mindig gyönyörűen és fájdalommentesen csinál mindent.
2015. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jegellem már :)) köszii az infot :)
2015. aug. 6. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, jobbulást és kitartást!
2015. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!