Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hónapja kihúzták a jobb...

Egy hónapja kihúzták a jobb alsó 5-ös fogam. A helye azóta is fáj, még mindig fájdalomcsillapítót szedek. Tömött fájdalommentes fog volt, alatta cisztával ami nyom egy ideget. Szájsebészeten szedték ki. Fogorvosom szerint semmi baja. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Néhány napja jött ki egy szilánk, a seb még mindig nem húzódott össze. Jól bírom a fájdalmat de ez már sok. Tehetetlenségemben sokszor sírok mert nem tudom hova, kihez menjek?
2015. aug. 27. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik fogorvoshoz, 1 hónap után már nem szabadna fájnia és a seb is be kellett volna gyógyuljon.
2015. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szilánk lehet a medercsontod. Én is így jártam, hogy egy hónapig nagyon fájt a 6-os fogam helye amit kihúztak. Nagyon kell fertőtleníteni a fog helyét. Pflogosol tömény oldattal ecseteltem, és hígítva naponta nagyon sokszor öblögettem. Csökkenti a fájdalmat a Betadine jódos oldattal való ecsetelés, jegelés is.
2015. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az első 2 hétben szinte folyamatosan jegeltem. Az öblögetést kipróbálom. Corsodyl is jó lehet ugye?
2015. aug. 28. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!