Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hiányzik a jobb oldali szemfog...

Hiányzik a jobb oldali szemfogam mellett lévő fog (6-os). Mikor és hogyan lehet pótolni ezt? Még nem múltam el 18, de engem borzasztóan zavar, mivel nem merek mosolyogni sem és az önbizalmam megszűnt létezni (nem mintha eddig sok lett volna)

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemfog melletti az 4-es, nem 6-os. Elmész a fogorvoshoz, és csináltatsz egy pótlást.
2015. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antalbaba ***** válasza:
4-es kisörlő fog, a pótlás 100.000 alatt híddal, max. 200.000-ért implantátummal oldható meg. Ill. hogy 18 éves korig van-e vmi támogatás, azt passzolom, de gyorsan érdeklődd meg!
2015. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg. Teljesen hianyzik? Mert ha nem akkor gyokerkezelés es visszaépítés (inlay, onlay, stb). Ha el van tavolitva akkor inplantatum vagy korona. Az inplant dragabb, de nem kell egybe 150 ezreket kifizetni, mert egy viszonylag hosszabb folyamat. Ezzel lenyegeben olyan eros fogat kapsz mint az eredeti volt. Korona olcsobb, de ezzel le kell csiszolni a melleti fogakat.
2015. júl. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyekezz vele az orvoshoz. De nem is értem a kérdést: "mikor és hogyan lehet pótolni?" Ugye ez nem komoly? Talán azt hitted hogy a délutáni póstás majd hoz neked egyet. Vagy mit?
2015. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!