Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzásra vonatkozó...

Fogszabályzásra vonatkozó kérdés bővebben lent?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a fogorvosnál és most először mentem maszekhoz tömte meg fogkövet szedett le!és mivel sokáig "szoptam " az ujjam kis koromban igy a felső állkapcsom vagy a fogaim (nem tudom) előrébb vannak jóval ,és mondta a doki hogy jó lenne fogszabályzó hogy visszarendeződjön!

Mennyi ideig kéne azt hordani meg nem fájdalmas?sosem volt még nem is emlitette senki hogy kéne:S

meg mennyibe kerül most egy fogszabályzás?kb?

meg az a helyzet hogy kismama vagyok 24 hetes és amellett lehet??vagy amíg felteszik ?


2010. márc. 11. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogszabályzó egyáltalán nem befolyásolja a terhességet. Én pl. 2 évig hordtam állandót, de attól is függ milyen gyorsan rendeződik vissza a fogad. Az első pár hétben fájt, utána mindig csak 1-2 napig, ha húztak rajta. SZTK-ban 20 alatt meg lehet úszni, maszeknál sokkal drágább. Arra kell figyelni, hogy utána hordani kell az éjszakait is, nekem emiatt kell majd megint, mert nem hordtam, és elkezdett visszarendeződni :S vigyázni kell még, hogy sokszor moss fogat (napi 3x), mert sajnos az étel bele tud ragadni. Manapság egészen esztétikus fogszabályzókat csinálnak, tehát nem néz ki csúnyán. Remélem segítettem kicsit :)
2010. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem fél éve van fogszabályzóm nekem is az első két fogam előrébb van a cumisüvegtől és éjszakait hordok. Megéri nekem kedvezményel volt 8 ezer ft. Sztem nemsok érte megéri bármég legalább 8 hónapig viselnem kell hosszú idő ez. Gyakran kell fogatnosni különben kellemetlen ízű nekem akkor hányingerem volt eleinte. Utána megszoktam és mostmár örülök annak hogy belevágtam megéri. És sztem baba mellett lehet de ezt inkább a fogorvosod tudja jobban. Remélem segítettem.
2010. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!