Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy láthatatlan...

Mennyibe kerül egy láthatatlan fogszabályzó alsó és felső fogsorra kellene végig minden + dologgal együtt? És mennyibe kerül 5db fogimplantátum minden + dologgal együtt?

Figyelt kérdés
Nekem 5 fogam hiányzik, van elől egy kapafog, illetve oldalt rések vannak itt-ott a fogaim közt, meg vannak olyan fogak is amiből letört egy kisebb darab?
2015. aug. 28. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyságrendet tudok mondani, a sima fix fogszabályzó (alsó+felső) kb félmillió, a láthatatlan nyilván több. Az implantot is kb-ra mondom, olyan 150e körüli összeget láttam, de nem volt világos hogy erre még rájön-e a korona ára. Szóval az is kb mégegyszer annyi.


De van egy másik lehetőség ami lehet hogy megoldaná a problémádat, ha jól emlékszem az a neve hogy instant héj, de ha rákeresel arra hogy azonnali fogszabályzás, akkor megtalálod. Ennek nem tudom az árát, de ilyen összegeknél egy telefont megér.

2015. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


Szia, mellékeltem egy linket, olvasd el, mert nagyon sok minden tb-re ingyen van.

2015. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!