Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudtok a Megasonex ultraha...

Leo432 kérdése:

Mit tudtok a Megasonex ultrahangos fogkeféről?

Figyelt kérdés
Tényleg bocsát ki ultrahangot? Tényleg leszedi a fogkövet, vagy ez csak parasztvakítás? Minden info érdekel róla.

2015. aug. 30. 14:18
 1/6 anonim válasza:
Nagyon rendben van, én pár hónapja használom. Hibatlan cucc. A sokéves fogköveidet azért inkább bízd egy dokira, az azért gyorsabb. De mindent kidzsuváz a szádban a legapróbb résekből is. Ja, meg nem reszeli az ínyedet. Ha megengedheted magadnak, lejjebb ne add.
2015. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Végignéztem a szakirodalmat és az ultrahangos fogkefe egy innovatív vívmánynak tűnik, mindenféle mellékhatás nélkül. Rosszat sehol sem olvastam róla. Viszont azt tudni kell, hogy ebben a szegmensben érdekes módon a szokásos fogyasztói márkák nem jelennek meg (ők csak a szónikus típusig jutottak), ami azt jelenti, hogy még nem látnak benne piacot.

Amennyiben valakinek érzékeny ínye van, vagy a fogközöket nehéz tisztítania, akkor az ultrahangos a megoldás - van 1-2 márka, köztük a MegaSonex is.

Személyes tapasztalatom nincs vele, viszont szívesen kipróbálnám, mivel a forgó-oszcilláló mozgású elektromos fogkefékben csalódtam (könnyen felsértik az ínyt).

2015. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21:34 eléggé spam szagú. Ez az egyetlen hozzászólása a fórumon...
2016. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 teflon28 válasza:
Nálunk család ezt használja, nagyon finom készülék.szerintem magasan a legjobbak között. Nagyon jól tisztít, kölykök is imádják és tényleg jó a fogkő ellen
2016. jún. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek a fogkefének két funkciója van a hagyományos rezgés alapú szónikus működés és az ultrahang kibocsájtáson alapuló ultrahangos. Egy teszt alapján a szónikus funkciója a neves gyártókéhoz képest rendkívül gyenge, az ultrahangos funkció pedig nem ér semmit sem mivel az a technológia ebben a formában leginkább átverésnek nevezhető.
2021. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mave80 válasza:

Én is nagy dilemmában voltam mit vegyek. A Megasonex-et amit az egyik kolléganőm ajánlott vagy azt amit a paradontológusom ajánlott ("csak" szonikus fogkefe). Rátaláltam az alábbi tesztre ami eldöntötte a választásomat. Annak ellenére, hogy a szonikus fogkefe drágább mint a Megasonex:

[link]

2021. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!